قوانین و مقررات

سفارش کالا در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه باذل هوم

جهت خرید از فروشگاه اینترنتی خرید ظرف باذل هوم می‌توانید در شهرهای آستارا، رشت و تهران به صورت حضوری تشریف بیاورید. به منظور ایجاد راحتی و سهولت خرید برای شما، تمرکز اصلی فروش ما به صورت فروش آنلاین از طریق وب سایت است. در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص روال ثبت سفارش می‌توانید در ساعات اداری از طریق شماره تلفن 02122206640 با کارشناسان ما تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید، همچنین در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید در منوی تماس با ما پیغام خود را بگذارید و یا از طریق ایمیل با ما ارتباط برقرار کنید.

شرایط ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی خرید ظرف باذل هوم

هزینه ارسال کالا در تهران 12 هزار تومان و از طریق پیک شرکت در یک روز کاری انجام خواهد شد. ارسال کالا در شهرستان با تیپاکس انجام می‌شود و هزینه ارسال به صورت پس کرایه بر عهده مشتری خواهد بود، مدت زمان ارسال کالا در شهرستان 3 الی 5 روز کاری خواهد بود. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه باذل هوم تمام تلاش خود را می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش شما را ارسال کند، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه و شرایط ارسال به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

ضمانت بازگشت کالا

در صورت بروز هرگونه شکستگی و نارضایتی در محصولات و کالاهای ارسال شده، در صورتی که آن شکستگی به دلیل حمل بار باشد و یا نقص در محصول باشد،  فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه باذل هوم ضمانت می‌کند که همان قطعه شکسته از محصول را برای مشتری ارسال خواهد کرد.

حفظ حریم خصوصی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه باذل هوم

فروشگاه اینترنتی خرید ظرف باذل هوم ضمانت می‌کند که کلیه اطلاعات وارد شده توسط شما در هنگام خرید در وب سایت محفوظ مانده و به هیچ عنوان امکان فاش شدن اطلاعات وجود نخواهد داشت. جهت ثبت سفارش به اطلاعاتی که نشان دهنده هویت شما باشد نیاز داریم، از جمله نام، نام خانوادگی، اطلاعات تماس، آدرس ایمیل و آدرس پستی شما جهت ارسال محصولات خریداری شده. لازم به ذکر است که بهتر است سعی کنید حساب‌های کاربری متنوع ایجاد نکنید و از طریق یک حساب کاربری سفارش‌های خود را ثبت کنید تا راحت‌تر به سوابق و پیگیری سفارش‌های خود دسترسی داشته باشید.

در نهایت ما متعهد می‌شویم که امنیت اطلاعات شما را در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه و خرید ظرف باذل هوم تضمین کنیم. در راستای جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز و افشای اطلاعات و به منظور حفاظت و حراست از اطلاعاتی که به صورت آنلاین جمع‌آوری می‌کنیم، دستورالعمل‌های ویژه‌ای فراهم شده است و جای هیچ‌گونه نگرانی نخواهد بود.

با تشکر از همراهی شما با فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه باذل هوم

نظرات